تجربه لذت قهوه با قهوه ساز دلونگی: خریدی هوشمندانه و با کیفیت

مقدمه
قهوه، یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که با طعم متفاوت و عمیق‌اش میلیون‌ها انسان را به خود جذب می‌کند. در این میان، اسپرسو به‌عنوان یکی از مختصرترین و شدیدترین انواع قهوه، طرفداران زیادی دارد و برند‌های مختلفی در زمینه تولید اسپرسوساز و قهوه‌ساز فعالیت می‌کنند. برند دلونگی یکی از نام‌آشنا‌ترین و مورداعتمادترین نام‌ها در این صنعت است که با سال‌ها تجربه و کیفیت خود، دستاوردهای چشمگیری را در دنیای قهوه‌سازی به خود اختصاص داده است به طوری که دستگاه های قهوه ساز را با برند دلونگی و دلونگی را با دستگاه های قهوه ساز بی نظیرش می شناسند.

اسپرسوساز‌ها و قهوه‌ساز‌های برند دلونگی به واسطه‌ی تکنولوژی پیشرفته، طراحی منحصربه‌فرد و کارایی بالا، به ابزارهایی تبدیل شده‌اند که به افراد امکان می‌دهند تا در خانه‌شان به راحتی اسپرسویی با کیفیت کافه را تجربه کنند. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این اسپرسوساز‌ها، کیفیت بالا درعصاره گیزی اسپرسو است. فشار مناسب، دمای کنترل‌شده و زمان عصاره گیری دقیق، باعث می‌شود تا عطر و طعم واقعی قهوه به‌طور کامل عصاره گیری شود و اسپرسویی با کرم کامل و طعمی عالی به وجود آید.

انواع دستگاه های قهوه ساز و اسپرسوساز
به طور کلی دستگاه های اسپرسو ساز با توجه به امکانات و آسیاب به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول اسپرسوساز های دستی که این دسته از دستگاه ها قابلیت استفاده از پودر قهوه را دارا هستند و دسته پرتافیلتر روی دستگاه نصب می شوند. علاوه بر این دستگاه های دستی مخزن شیر ندارند و فوم شیر را در دستگاه های دستی باید با نازل بخار تهیه شود. دسته بعدی که بسیار مورد توجه مشتریان هستند دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک هستند. دستگاه های تمام اتوماتیک قابلیت شستوشو خودکار، آسیاب سرخود، تنطیم میزان غلظت قهوه، میزان فوم شیر و منو دیجیتالی دارند. در ادامه به برسی ویژگی های بیشتری از دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک دلونگی میپردازیم.

ویژگی های قهوه ساز تمام اتوماتیک دلونگی
آسیاب سرخود
دستگاه های تمام اتوماتیک دلونگی دارای آسیاب سر خود در قسمت بالایی دستگاه می باشد که میتوانید دان قهوه را در مخزن قهوه ریخته و درجه آسیاب قهوه خود را تنظیم کنید. دستگاه های قهوه ساز تمام اتومات در قسمت مخزن دان قهوه یک درجه تنظیم میزان اسیاب را دارا هستند که معمولا بین 7 تا 13 درجه برای تنظیم دارند.

قابلیت تولید فوم شیر
ترکیب شیر و قهوه از محبوب ترین ترکیبات برای قهوه باز ها هستند که نوشیدنی هایی مانند لاته، لاته ماکیاتو و کاپوچینو را با ترکیب شیر و قهوه میتوان تهیه کرد. دستگاه های اسپرسوساز با دو روش می توانند برای شما فوم شیر تهیه کنند، روش اول داشتن مخزن شیر می باشد که دستگاه هایی که دارای مخزن شیر هستند به صورت اتومات و بدون نیاز به دخالت انسان برای شما شیر را تبدیل به فوم شیر خواهند کرد. روش دوم نازل بخار نام دارد که دستگاه قهوه ساز با فشار بخار از طریق لوله نازل و گردش هوا شیر را تبدیل به فوم خواهند کرد.


اینجا کلیک کنید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *